دوره آموزشی ملی  پرورش اقتصادی شتر در اسفند ماه 96

 

برگزاری دوره آموزشی  ملی پرورش اقتصادی شتر در اسفند ماه 96 - شهرستان بشرویه 

صبح امروز همایش دوره آموزشی ملی توسعه اقتصادی پرورش شتر در شهرستان بشرویه برگزار شد.

این همایش ملی با حضور مسئولان کشوری ، استانی، شهرستانی و قریب به ۵۰۰ شرکت کننده از سراسر کشور و ۲۱ استان  در هتل کیان بشرویه برگزار شد.

این دوره ملی آموزشی  به مدت ۳روز در شهرستان بشرویه برگزار می شود که شرکت کنندگان علاوه بر بهره مندی از آموزش های علمی و تخصصی ، خدمات مشاوره ای اقتصادی، با محوریت پرورش اقتصادی شتر تا فراوری محصولات آن در حوزه لبنی و دارویی ، مدرک حضور در دوره آموزشی دریافت خواهند کرد.

گفتتی است این همایش ملی به همت شبکه دامپزشکی ، جهاد کشاورزی، امور عشایر، فرمانداری بشرویه و ادارات مربوطه برگزار شده است.

برپایی جشنواره ملی نان سالم با ارائه ۵۵ نوع نان محلی شهرستان بشرویه از دیگر برنامه های این همایش بزرگ است که بعد از ظهر امروز با حضور استاندار خراسان جنوبی این جشنواره گشایش یافت.

راه اندازی غرفه های مختلف صنایع دستی، فراوری محصولات لبنی و غلات،نجوم شناسی، سیاه چادر عشایری از دیگر برنامه های ای همایش در حاشیه جشنواره نان سالم است.

گفتنی است این همایش تا ۲ روز دیگر در شهرستان بشرویه ادامه خواهد داشت.

مسئولین شرکت کننده:معاونت محترم ریاست سازمان دامپزشکی کشور، مدیرکل محترم دامپزشکی استان خراسان جنوبی، ریاست محترم موسسه سرم سازی معاون محترم بهبود تولیدات دامی استان خراسان جنوبی، مدیرکل محترم و نماینده ولی فقیه امور عشایر استان خراسان جنوبی-دکتر مومنی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر زیبایی مسئول انجمن شتر ایران و مسئولین و مدیران استانی-اساتید و اعضای محترم انجمن علمی شتر ایران
دامپزشکان، کارشناسان و شترداران